» Poradna » Notebooky

Cena notebooku

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat na cenu tohoto notebooku MSI GE70 2PE-082XCZ Apache Pro (https://www.czc.cz/msi-ge70-2pe-082xcz-apach... ).Mám v úmyslu ho prodávat ale nevím za jakou cenu bych ho přibližně mohl nabíze, mohl by mi někdo poradit ?

Odpovědi na otázku

Slušný NB aj na dnešnú dobu, cenu odhadnúť neviem

Mno, u herního notesu je stanovení ceny dost problém - na jednu stranu to má pro leckoho stále ještě dost výkonu, na druhou stranu ale zas může být HW dlouhodobým namáháním "načatý" - hlavně grafika - a potenciální kupec do toho jde s rizikem, že to může odejít a nemá na to záruku...

Bude to tak měsíc dozadu co se v téhle konfiguraci prodávalo na czc.cz Lenovo za ~ 20 tisíc. To vám za to samozřejmě nikdo nedá. Někdo by to mohl třeba za desítku koupit.