» Poradna » Notebooky

Cena notebooku s C2D

Zdravím, jakou může mít cenu 9 let starý notebook Sony VAIO CW1S1E?Dobová recenze zde:https://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2... Konfigurace:LCD 14,1"C2D P74504GB DDR2GeForce 230M120GB SSDMrtvá baterie

Odpovědi na otázku

Asi jen jako klín pod kolo auta.

Než plácneš blbost, asi jsi chtěl být vtipný Pokud někdo nepotřebuje přehrávat HEVC nebo hrát dnešní 3d hry, pak je to dobrý notebook do 2tis ale chtělo by to tu baterii. Pokud baterie nebude a funguje i jen na napájecí kabel do zásuvky, pak je třeba slevit, ale pro někoho kdo chce jen dobře přenosné PC na doma, pak mu bude stačit. Sám jsem měl ještě nedávno starší Dell XPS m1330 (aero pro gk 4.9), u zkušebního HEVC se už sice zadýchával ale jinak to byl slušný přenosný notebook s 8h výdrží. Třeba Linux + Gnome 3 tam šlo jako z praku. Pak se podělalo nejspíš napájení. Chěl bych ho opravit, i když jsem kouipil nové výkonější za 35tis.

Já mám zase zkušenost že tady ty starý křápy jsou dobré jen když se chceš rozčílit a nechtěl bych ho ani zadarmo

No vidíš s podobným HW mám MacBook z r. 2009 a je stále plně funkční. Dokonce je svižnější než většina dnešních NB do 10 000,-

Nesmíš kupovat šunky už v době prodeje.

Pokud mi zaplatíš dopravu, tak si ho vezmu zadarmo. Myslím že výhodnější nabídku už nedostaneš...

sám mám podobně starý notebook s podobnými parametry a hlavní věc, která mě nejvíce vadí je ta, že nejde přehrát 4k video - procesor to neutáhne a grafika na to nemá rozlišení.Notebook jako takový již žádnou velkou cenu opravdu nemá. RAM - DDR2: mrtvéale štěstí zkusit můžeš, prostě si vyhledej podobné inzeráty, třeba tady ho prodávají za cca 5000 https://www.ebay.com/p/Sony-VAIO-VPC-CW1S1E-14...

Více dostaneš, když ho na ebay rozprodáš na díly.Cenu má tak 1000-2000Kč dle stavu.

Ak predávaš NB , mal by byť kompletný . Nová baterka sony je cca 60-70€ . A tento inzerát ponúka podobný NB za 150€ . Tak si odpočítaj cenu baterky ...https://pc.bazos.sk/inzerat/81483199/Predam-S...