» Poradna » Notebooky

Cena notebooku k prodeji

Zdravím,rozhodl jsem se prodat svůj asi 3 roky starý ntb s kupní cenou 24 990 Kč a chtěl bych se zeptat na aktualní cenové ohodnocení pro prodej. Důvodem není nefunkčnost (funguje bezvadně), ale chci si koupit klasický stolní pc.Jedná se o tento ntb: https://www.czc.cz/asus-n56jn-cn047h-cerna/1... Je v bezvadnem stavu a i7 ma v boostu i 3,4 GHz, což si myslím je velké lákadlo pro kupce + gt 840m taky není vůbec špatná grafika :)Předem díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Podívej se na Aukro a na Ebay, za kolik se takové stroje prodávají a uděláš si hrubou představu. Dedikovaná grafika je zrovna možná spíš mínus, protože nelze moc zjistit, jak jsi ji vytěžoval např. hraním her a zda není "načatá".

Právě na ebay ani na aukru jsem nic nenašel :/

nehledej jen naprosto stejný model, ale i jiné značky se stejným CPU, grafikou a podobným vybavením.

Zalezi v jakem je stavu. Pokud je to top stav, zadne skrabance a vse bezvadne funguje zkusil bych ho nabidnout za cenu kolem 13-14k.

Naštěstí ho přenáším jen z obýváku do pracovny a dvakrát za půl roku s ním někam vyjedu, takže je v dokonalém stavu, díky za pomoc :)

No fuuuuuuuuuj, to je ale hnusnej notebook.. Jen bych ho otevřel a pozvracel bych se... Ne.. ten opravdu nechci ani za 500 kaček..

Né? Ale píšou tam, že má okouzlující zvuk a hned na to že má dokonalý zvuk. No to už musí být něco. Ještě, že tam nenapsali Hi-Fi. To už bych po něm skočil. ☺

Nepotřebuju zrovna vaše subjektivní názory, spíš potřebuju nějaké objektivní finanční ohodnocení...

12-13 tisíc max. Asi se jedná o GDDR3 840m,co?

Ano

Navrhuji začít na ceně 16384 a postupně snižovat o 512. ☺

Laťka vysoko, je po záruce. A nikdo neví zda káva v něm nevylita. Nedávno tu kdos hlásil že koupil s lepícíma se klávesama.

- je že je 3 roky stary, tedy po záruce +je že má kvalitní grafiku a i7 moje odhadovaná cena je tak 10 000kč-17 000kč,záleží na kupci.já osobně bych za něj dal 15 000kč

Takze to vzdalene odpovida necemu jako tyto:http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Inspiron-3542-i7... http://www.ebay.co.uk/itm/HP-Envy-15-k192nr-TOU... A rovnou ti reknu, ze za uvedene ceny jim zrovna nikdo extra ruce netrha...Uprimne, kupovat nejaky trochu lepsi NB naprosto bez zaruky je vylozene adrenalinovy sport.