» Poradna » Web a internet

Cena eshopu?

Zdravím, nevím jestli bude někdo vědět odpověď, ale zajímá mě názor dalších lidí.Přemýšlím o novém informačním systému do malé firmy s mnoha drobnými položkami k prodeji (10tis). A k němu nový eshop, protože ten starý je nic moc.Neznáte někdo firmu, která umí moderní, přehledné eshopy s některými vlastnostmi IS? Jedná se o sklady, VO-MO, běžné doklady, EET, export pro externí účetní... Měl bych vše na jednom místě a nemusel bych řešit IS na různých platformách, různé můstky apod. Nebo máte odhad na cenu takového řešení čistě přes webové rozhraní? Pronájem řešení ale nechci.

Odpovědi na otázku

Dobrý deň, zaujal nás Váš inzerát ohľadom tvroby Eshopu. Sme mladá digitálna agentúra s vyše 7 ročnými skúsenosťami s programovaním.Pokial máte záujem, napíšte mi Váš cenový rozpočet a možeme začat.S pozdravom Haukis s.r.o.

To sis asi spletl, tady není inzerce ale IT poradna. Hlavně že tě na prvním místě zajímá rozpočet namísto toho, co zákazník potřebuje.

Ono to neni az tak od veci otazka.... jak tak totiz v nasich zemepisnych sirkach chodi.... najlepsie je ze chces postavit mrakodrap a chces to mat za tyzden a za-darmo....A teda zistit to,ci vobec ma na nejaku spolupracu peniaze, si vobec nemyslim ze je az taka nepodstatna vec. Hlavne ked ta to ma zivit a nemas stracat cas so zakazkou za 4.500 CZK spolu s DPH.Ale to asi len tak na okraj...To asi hned vies ze je uplna hovadina a lepsie bude sediet pred telkou

Zdravím,jako super ERP můžeme doporučit Odoo.Pokud hledáte systém, který pro začátek není finančně nákladný a přitom je schopen růst s velikostí firmy, je Odoo fajn řešení. V Odoo můžete používat CRM, modul na prodej, sklady, výrobu či fakturaci.Jde tedy o kompletní ERPčko. Výhodou je možnost napojení přes API na další SW. Systém hostujeme v Amazon Cloudu, takže řešení je škálovatelné a nejsou tam žádné skryté poplatky a vše jsme schopni spustit okamžitě. K systému Vám pak můžeme nabídnout analýzu, konzultace, školení či přímo úpravy na míru.Obrovskou výhodou je napojení na Cribis, Bisnode, ARES a integrace na Abra flexiBee. Jestli chcete, vyzkoušejte si Free demo na https://odoois.com/cs_CZ/get-odoo/demo