» Poradna » Programy

Celková penalizace (csgo)

Zdravím,mám problém se hrou Counter Strike Global Offensive když hru zapnu objeví červený obdélník s textem: Celková penalizace tvůj účet je trvale označen jako nedůvěryhodný. Je to vac ban ? A za jak dlouho budu zase moc hrát ? Pokut to vůbec půjde. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nezahraješ, díky bohu. Udělej si nový účet, kup další CSGO a zkus oslnit cheatama znovu.

Chci ještě doplnit že jsem nepoužíval hacky.

Čemu přesně nerozumíš na slově "trvale"? ;)

Je to VAC.

VAC je plně automatický anti-cheat systém, co se řídí databází. V 99.9% je neomylný. A nemyslím si, že by ve valve udělali chybu a dali nějaký program cos měl jako 'nebezpečný'.

Dneska Jsem dostal úplně to samé a také mně zajímá kdy tato penalizace zkončí :(

Hakuješ a sy kyd

Heckuješ a jsi Kid nauč se psát debílku. :D

nebyl to vtip?

Dobry den jak dlouho budu mit ban v CSGO?

Já to měl tak že jsem si obnovil heslo k steamu a chtěli dokázat všechny hry. No kdo si jako 5 let nemaže emaily ? Takže mě zabanovali v CS-GO . Jinak mám ještě koupené CS source to mám doma krabicovku takže jsem jim dal cd key.

Zdravím,mám problém se hrou Counter Strike Global Offensive když hru zapnu objeví červený obdélník s textem:

za co to je