» Poradna » Ostatní

Celková dálka videoklipů

Existuje nějaký program, který by prošel v počítači zadané adresáře, vyhledal videosoubory a sečetl jejich celkovou časovou délku..?

Odpovědi na otázku

Těžko Ale určitě je to bude umět hezky seřadit a když si dáš zobrazit podrobnosti, tak si to můžeš pěkně sečíst

možná nějaký soft na multimediální knihovny a když si to pak všechno nacpe do jednoho playlistu, tak mu to asi tu celkovou délku někde ukáže...

Určitě jde ve správcích souborů jako Total commander:- nezobrazovat složky (za celý disk)- typ souborůno a celkový výsledek se zobrazí.

Psychika - napiš dotaz znovu s názvem:Total Commander - jak zobrazit celkovou kapacitu video souborů

Mrtvo? Asi už nezájem autora.Jen tak namátkou (nemám TC) dohledáno:[WDX] MediaTime - sum up length of media fileshttps://www.ghisler.ch/board/viewtopic.php

Hlavní odkaz jsem opomenul vložit:http://totalcmd.net/plugring/MediaTime.html

Pro minusáky - TC nafiltruji všechny video soubory (potlačeny složky) -> klik pravou myší na CTRL+All a Vlastnosti-Detaily a mám časovou délku. Jen si postup přesně nepamatuji, už víc jak 10 let Windows neužívám.

Statistika v Emby Media serveru...Ta ti ukaze celkovou delku medii pridanych do knihovny a mimo jine jeste vyresi streamovani medii do ruznych zarizeni

Můžeš si je všechny importovat do střihového programu, pak naházet na timeline a podívat se kolik to má. ;)

Kdysi Windows Media Player (dnes mám Ubuntu) po zatažení všech video (sám si je umí vyhledat) vypsal Estimated Time (předpokládaný ČAS a velikost) všech video souborů. Občas boule na krku si na něco vzpomene.

Měl by být součástí desítekhttps://support.microsoft.com/en-us/help/14209/get-wind... Included in clean installs of Windows 10 as well as upgrades to Windows 10 from Windows 8.1 or Windows 7. In some editions of Windows 10, it's included as an optional feature that you can enable.

WMP možná užívá a jen neví, že vlastně obsahují info o celkové časové délce uložených video souborů. Ale zahrnují i různá demo z her a podobně. Mohl napsat k čemu je dobré znát časovou délku. Stále je neaktivní, takže těžko radit.

to je dost krkolomné - musíš čekat na zpracování videí, některé mohou dělat problémy ap. ... Playlist ve vhodném přehrávači máš snazší.

Aneb jak se drbat levou nohou za pravých uchem a ještě přes sklo...

Jen aby nenarazil na nějaký limit. Například pokud se ve střihovém softu převádí délka na počet snímků, tak může hravě narazit. U nějakých 30fps a použití Int32 (a hádám že programátor ještě použil znaménkovou variantu) pro počítání snímků zjistíš že ten počet snímků 2 147 483 647 je málo. Tam narazíš na konec cca u délky 828 dní. Pro běžný střih je to v pohodě, tam opravdu nevadí že je tam podobný limit, protože se k němu běžně ani nepřiblížíš, ale u takovéhoto spojení všeho na disku můžeš narazit.

Napíš si script v nejakom peknom jazyku (Powershell, Python...), ktorým budeš prechádzať súbory s daným formátom, pozrieš sa mu do vlalstností na dĺžku a sčítaš. Pokiaľ vieš anglicky a vieš Googliť, tak to máš napísané za pol hodiny max.

Ke zjištění délky videí používám přímo nabídku Průzkumníka. Zvolím prohledávaný disk nebo složku, Ctrl+F, system.kind:=video, Ctrl+A, Vlastnosti, Podrobnosti, sekce Video, Doba trvání. Žádný další program není potřeba.