Celer 333A@a co dál???

Mam MB AOpen AXBC grafiku STB Velocity 100.Celer(SLQ2WN)BOX
Přetaktovat na 413MHz není problém(zvýšení teploty asi o 2 stupně
Ale mně to nestačí a tak se pokouším na 500MHz Start v pohodě(bez zvýšení napětí bios taky jede, o dosu se nemusím zmiňovat - taky jede ale při nabíhání win98cz je to tu opět Chyba ochrany systémů win. Restartujte....
Zná někdo lék?

Odpovědi na otázku

Bud rad ze ti to jde aspon spustit, me se pocitac ani nerozjede. Jen tak mimochodem mam stejnou desku jako ty. A musim rict jsem spokojen, jen skoda ze nejde menit napeti.

No, pokud nejde měnit napětí, tak bohužel. Jinak by šel jistě víc.

Prelep piny A119 , B119 , A121 paskou ,lakom. Voltaz sa zvisi na 2,2V. Mal som cel. 333 @ 500 .Chodi spolahlivo uz 2 roky