Čekněte moje PC

Upgrade na monitor: 34" ASUS ROG Swift PG348Q Curved :- Intel Core i7-6700K- ASUS Z170 PRO GAMING - Kingston 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 HyperX Savage Black - MSI GTX 1080 GAMING X 8G + ze staršího: - SSD: Intel 520 240GB- zdraoj: be Quiet! 700 W- case: Cooler Master Sileo 500 - nějaké harddisky

Odpovědi na otázku

Může být. Jen bych nevyhazoval zbytečně peníze za drahou RAM, protože na výsledný výkon má zanedbatelný výkon. Vzal bych tyto:https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-l... Chladič na CPU máš? Na "K" je třeba nějaký pořádný, protože se kupuje kvůli OC. A Intel ke "K" stejně žádný zdarma nedává.

Bacha na ty Kigstony... já bych se jim vyhnul, v kombinaci OC a hraní si s tím HW - je to dost risk dle mě...

Ček, stačí jednou ?

Určitě stačí, píše jasně 'čekněte', ne 'čekujte'. Slovesný vid umíme...