» Poradna » Web a internet

CDMA nebo Wif na doma i na chalupu

Prosim o radu. Bohuzel bydlim v oblasti kde neni mozne ziskat lepsiho poskytovatele. O2 i T- mobile maji zde pouze signal Edge. Ufon nabizi neomezeny mobilni internet, ktery ma zde rychlost 1,6 Mbs ( Mereno technikem). Bude mi tato rychlost stacit i na prehravani videí se Smart TV ? Mozna by mohl byt i Vodafone (Wifi na doma a chalupu), ale ten ma zase mesicni limit 30 GB a cena je dvojnasobna. Nemam ani odzkusenou jeho dostupnost ani rychlost.Diky za rady.

Odpovědi na otázku

1,6Mbps pre SMART TV je nedostatočné. Minimálne 4Mbps, najlepšie 6Mbps.

Bohužel, to na smartku ani omylem nestačí...