CD-Roomka vydává zvuky a CD v ní se točí

Mám pres pul roku novy notebook. Stava se mi ze kdyz se prihlasim na svuj uzivatelsky ucet, CD romka chvili vydava zvuky, jak kdyby se tam ty soucasti pohybovaly uvnitr....a kdyz dam do ni CD a hraju treba GTA, pak mechaniku vysunu a CD v ni se toci strasnou rychlosti....proc,

Odpovědi na otázku

Jestli ti romka nebo rom nevykrádají data?

Doondila sa tam brzda ako. Šak to má pred vysunutím CD/DVD zabrzdiť do stavu nehybnosti. Je to šmejd vietnamský zasa - určite značky LG - tí vedia robiť akurát tak klimatizácie!

Ee je to ASUS, tez se tomu divim, co ta CD Romka dela...