Cd-Room navíc ...?

Při inicializaci = "oživování" nového HDD jsem ve složce Tento PC "objevil" další jednotku Cd-DVD-Room.
Dtto bylo ve složce Správa PC a ve Správci zařízení ... zde jsem zjistil že nová jednotka má označení IH1394Q CDU625K SCSI CdRoom Device a ... a pro mne je asi k ničemu, jen mi zabírá další pozici v názvech HW periferií. Neuměl jsem se ji jinak zbavit, než ve Správci zařízení zakázat její činnost = používání.
Moc by mě zajímalo, co je to za jednotku, za zařízení a co s ní dále dělat.
Děkuji za vaše názory a rady.

Odpovědi na otázku

No tak jestli jsi si jist, ze to neni zadna fyzicka jednotka, tak to bude nejaka virtualni. V cem je problem? To "zabira misto v nazvech" je snad for, ne? Cemu presne vadi?

A nebude to náhodou vrituálna mechanika ?? Nemáš náhodou nainštalovaný Daemon Tools, Power ISO alebo Acolohol 120 ???

stačil by i Alkohol 50

Díky za názory - odpovím na ně postupně:

- nevadí ničemu, ale zajímalo by mě, kde se vzala a "co je zač"
- z uvedených progr. nemám v PC ani jeden

Spousta programu vytvari virtualni mechaniky. Uz tam teoreticky ten program ani mit nemusis, muze byt smazany, ale virtualni mechanika zustala nainstalovana.