» Poradna » Notebooky

CD-ROM v notebooku

Zdravím, rád bych se zeptal, jak na svém Notebooku Lenovo ideapad otevřít CD-ROM, ptám se protože nemám nikde žádné vysouvací tlačítko, děkuji.

Odpovědi na otázku

A jsi si jistý, že tam nějaká mechanika je?

To je jednoduché, není tlačítko = není CD mechanika

V Průzkumník ikonu CD mechaniky vidíš? Pak taky funguje na ní pravé tlačítko myši a Vysunout.

A pokud neuvidis, tak je taky mozne ze to na tvém Notebooku Lenovo ideapad bude jen krytka pro volitelnou mechaniku

To snad vidíš co tam máš když klikneš na tento počítač.

Nahlášeno. Zjevný trolling.

Když napíšeš víc konkrétně jaký máš model, tak ti může někdo víc poradit.Ale spíš tam mechaniku nemáš.

Ďalší TROLL - veď Ideapad-y optické mechaniky NEMAJÚ! Tak ako chceš otvoriť niečo, čo nie je?

Můj Ideapad 330 na pravé straně MÁ mechaniku DVD-RW.