» Poradna » Ostatní

Cd rom a multisession...

Mam 2 roky starou cdrom LiteOn 40x a má problém se čtením cd na kterém byla postupně připalována data , zobrazí jen první (nejstarší) zápis.Co s tím ??  že by neuměla multisession?? ...díky za rady..

Odpovědi na otázku

No pokud jsi pri vypalovani nezvolil import predchozi session, tak ani se nedivim.

nás učili že to bych naopak viděl vždy jen poslední session... No, překontroluj view třeba i v jiném pálicím sw, v Neru to ani nejde pokazit, a mrkni se co na tom CD vlastně vidíš. Když to furt bude vypadat na mechaniku (i když nevidím důvod) pak vzhledem k ceně médií a pomalosti čtení multisession se to vykvákni.

Pravda. Nejak jsem se prekouknul, ze pise o prvni a ne o posledni. Sorry

No setkal jsem se s podobným problémem při čtení třetí session v Teacu W54E a pak jsem přišel na to, že je v balíku Easy CD Creatoru program Session Selector. Po vybrání příslušné session to šlo v pohodě.