» Poradna » Programy

CCleaner - Wipe free space

Dobrý den,Chci se zeptat co se stane, když na CCleaneru spustím(nebo spíše vyberu) "Wipe free space" a po několika hodinách, kdy CCleaner ještě pracoval, mi počítač přejde do režimu spánku(měl jsem nastavenej režim spánku po 4 hodinách). Po probuzení vše pokračovalo v bodu kdy počítač přešel do režimu spánku. Mohlo třeba dojít k nějakým chybám nebo je tu možnost že se něco zapsalo nebo prostě změnilo špatně?

Odpovědi na otázku

A to má vědět kdo? Normální lidé si takový druh aplikačního software neinstalují.

1) celá ta operace je k ničemu a 2) celý CCleaner je k ničemu a 3) co to udělalo, nemůže nikdo vědět. Nicméně principem spánku je to, že počítač prostě zamrzne a po probuzení pokračuje v předchozí činnosti.

Dobře a jakej je váš názor na tento "režim" ?

Je k ničemu...

Teď nevím, jestli se ptáš na režim spánku nebo na to wipe free space? Pokud na wipe free space, tak tam není co řešit, je to k ničemu, jen to zatěžuje počítač.

Wipe free space - ma vyznam, len ked predavas PC/disk. Predavas?Inak je to zbytocna amortizacia disku, celeho PC aj elektromeru.P.S. dufam, ze to neaplikujes na SSD.