» Poradna » Windows (a jiné OS)

CCAVInstalller.vbs nebyl nalezen

Po spuštění PC mi to píše: windows script host, soubor skriptu C:/user/appdata/local/temp/ccavinstaller.vbs nebyl nalezen?Mám win10 home 64bitpoužívám McAfee a nic to nenašlo...Nevíte co s tím? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Máte / měl jste zablešený PC. McAfee jej možná již vyčistil / smazal infikované soubory, mezi kterými byl i onen vbs skript, ale Windows se jej stále pokouší najít a spustit.Co s tím?kouknout do nástrojů po spouštění systému (MSConfig) jestli tam nemáte uveden odkaz ta nen skript, případě prohledat registry (REGEDIT) na výskyt toho řetězce "ccavinstaller.vbs"Pa doporučuji pojet systém nějakým antivirem, i když máte McAfee.Klidně byzch zkusil třeba free verzi Esetu - ESET OnLine Scanner

děkuji za radu, našel jsem to v registrech, co s tím? Mám to vymazat? děkuji moc

Já bych to smáznul.. Temp se stejně tak jako tak promazává.. Když to smázneš v registrech, nic se nestane.. Na druhou stranu se to ale může opětovně opakovat -> Jestliže jde o vir, je někde usazenej v systému a nijak se ho nezbavíš.. Nevěřím ani pokusu o odvirování. Nejjednodušší opravou by bylo zavedení zdravé zálohy.

smazáno...tak uvidime co bude...děkuji

vše funguje....d+ěkuji