» Poradna » Programy

C&C3 - tiberium wars

Jsem už ve třetím levelu za GDI kde bojuji proti mimozemšťanům.Je to level kde poprve používají neprůstřelné štíty !V brifingu stojí že je mám zatlačit do červené zóny.Jenomže se mi proti nim velice špatně bojuje.Nemá někdo tip jak jim zasadit úder ?

Odpovědi na otázku

Gdi som presiel celu.Asi Ti neporadim nic nove ale klasiku.Na mimozemstanov so stitmi som sustredil vsetku palbu.Teda zamerat sa postupne na jednoho.Ale to asi vies.Potom tych velkych ,ked padnu na zem mozes pomocou inzinierov dostat na svoju stranu a opravit.

..mno túto hru som prešiel celú, ale v tretej misii za GDI ešte nejsú mimozemštania (SCRIN), takže skús inde kámo.

Já neříkám třetí misii ! Já říkám TŘETÍ MISII PROTI MIMOZEMŠŤANŮM. Je to někde v německu.

TÉMA nebylo zodpovězeno.

Postav si do obrany sonické děla, nebo jak se to jmenuje. A zkus si vyrabět MAMUT tanky a ve větším množství soustřeď palbu po jednom cíli za druhým a v pohodě je odděláš....

ja jsem dneska dohral kampan za GDI a pak jsem to radeji odinstaloval.. jinak az s tema mimozemstanama to zacalo byt zabavny, pred tim docela nuda.. proti tem stitovanejm stav ty sonicky obrany veze, je do dost ucinny, ale v praxi to znamena, ze musis co nejrychleji postavit tech-lab .. jinak jeste horsi nez tyhle jsou ty jejich letajici bombardujici potvory, protoze maji delsi dosah zbrani nez gdi obranne AA kulometne veze.. no a co se utoku tyce, tak proste udelej presilu.. :) jo a docela by me zajimalo, jestli nekdo udelal finalni misi (hraju kampan na medium) bez pouziti te liquid tiberiove bomby.. ja tedy ne, ac jsem se snazil,.. kdybych tak mel ucinnou AA zbran, proti tem mimozemstanum, tak to udelam, ale jinak se to nevyvedlo.

Hurá. Tak to je zatím nejlepší odpověď.Jenomže neříká nic o tom jak se zbavit těch největších oštítovaných hajzlíků co dokáží střílet ze vzduchu plasmu natakovouý vzdálenost, že nejsou ani vidět na dohled !

postavil bych tak 4x firehawky (na jednu loď) a napěchoval je raketama vzduch-vzduch a těma je zlikviduješ, čim víc más firehawků, tim líp :)

Firehawky mi rychle sundali takže já je sundával pitbullama nebo apc nalozené raketometčíkama + mamut je taky gut sundá ale pitbul je levnější mamuty jsem měl na obranu pozemní trojnožky jim přebírej inženýrama až jsem měl asi tak 2 jugernauty 5 mamutu a 5 trojnoužek zničil jsem jim tu žákladnu nahoře a pak tu leteckou dole a ta poslední už je v klidečku.Jo závěrečnou misi jsem udělal na mediu bez bomby hned jsem přebral scrin základnu nalevo to dost pomohlo