» Poradna » Programy

Catalyst COntrol Center - nenainstalováno

Dobrý den, nedaří se mi nainstalovat ovládací panel Catalyst Control Center. Začalo to tím, že jsem na svém PC chtěl přetaktovat grafiku.Spustil jsem CCC.EXE... ALE po vteřince "myšlení" windows se program vypl(sledováno ve správci úloh)Takže jsem driver sweeperem odinstaloval veškeré Display drivers.Stáhl jsem tento amd-catalyst-15.7.1-with-dotnet45-win7-64bit.exe286MBbalík, instalace se zdařila(report.xml), přímo to tam píše, že Catalyst Control Center "úspěch"Restart.Výsledek je, že CCC nikde nemůžu najít, soubor ccc.exe jsem přes vyhledávání windows nikde nenašel!!Čemuž nerozumím, když mi to na konci instalace říká, že se to povedlo a pak to tam ani není.Tam kde ten program obvykle bývá ------------------------Existuje instalátor POUZE CCC?Stáhl jsem špatný balíček?Kde se má na disku nacházet ccc.exe, když je vše OK?Poradíte?Grafika Radeon 6850HD Win 7 64bitAntivir Avast free

Odpovědi na otázku

Jedno vím jistě - spouštěcí soubor se nejmenuje ccc.exe

A vyhledávání windows dokáže vyhledáva jenom v oblastech které jsou zahrnuty do indexování - což není celý PC. Používej jiný vyhledávací nástroj než tento moloch.