» Poradna » Ostatní

Časté zatížení Počítače

Zdravím, potřeboval bych poradit s jednou nepříjemnou věcí, ohledně mého stolního PC.Počítač bývá často bezdůvodně zatížen. Při zapnutí PC, bývá z 55% zatížený procesor a paměť RAM nad 35%. Když zapnu hru, zhruba každých 5 minut mi klesnou FPS a pohybují se kolem 15-1 tak 10 vteřin. Pak opět vyskočí na 215. I pří stažení graf. na minimum mi každou chvilku začnou FPS rapidně padat. Tento problém nemám ale permanentně, některé dny se chová úplně normálně. Stálé FPS, RAM i procesor jsou v normě. Teplota je v pořádku, v procesech nic zvláštního.Jedná se o stolní PC se zk. deskou asus M4N68T s OS W7 (64bit systém), procesor AMD Phenom II X4 965 s 3,40 GHz (4jádro), 8GB RAM, graf. karta MSI GTX 960 GAMING 4G 4GB

Odpovědi na otázku

Co je to "bezdůvodně" ?Co kdyby ses podíval do Sledování prostředků který proces to dělá?

Neumím s tím nevím co tam mám hledat, slyším o tom poprvé. Vždycky mi nejvíc zabírá schvost 1 282 750 Kb průměr procesoru 24,93 přibližně. Využití procesoru nevyskočilo na víc jak 33%.

Typické chování zombie.Co s tím?Standardní postup:1) Boot ze záchranného média -> vyčistit systémový SSD dle FAQ.2) Boot ze záchranného média -> Obnovit OS ze zálohy.3) Prostuduj si:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Podívám se na to, zatím díky. :)