» Poradna » O Živě.cz

Časopis computer je možnost čtení na monitoru?

zdravím, mám předplatné v app živě.cz na androidu, kde v menu je "časopis computer" s možností stáhnout a číst, dá se k tomu nějak dostat na windows v prohlížeci? na zive.cz jsem přihlášen pod stejným účtem ale nic takového nikde nemohu najít, jen v c-zone nějaká archivní čísla

Odpovědi na otázku

Zdar už sis ospovedel

neodpověděl, z aplikace v telefonu se to nedá nijak poslat, v c-zoně nikde nevidím aktuální vydání a na živě nikde není záložka "časopis computer" či něco podobného