» Poradna » Programy

Časopis COMPUTER - změna písma

pro pana šéfredaktora Pavla Nygrýna.

pane Nygrýn,

v dnešním časopise COMPUTER č.1/2011 jste požádal čtenáře ve sloupečku Nový design o názory čtenářů. Přestože jsem čtenářem časopisu od jeho založení a jsem trvalý předplatitel, dovoluji si Vám napsat svůj názor na nový design časopisu poprvé.

Jsem velmi zklamán skutečností, že jste zmenšili písmo v celém obsahu časopisu. A když je to ještě na barevné straně dost špatně se to čte. Časopis se čte nejen doma v klidu, ale také na cestách a to v autobuse apod. Zkuste si to tam pohodlně přečíst. Nic moc. Ale i v klidu to nové písmo pohodě při čtení nepřineslo.
Co to tak vrátit zpět na původní písmo ? Vím že záleží na ohlasu dalších čtenářů. Doufám že nebudu sám při žádosti vrátit se zpět k původní velikosti písma.

Jinak jsem dlouhodobě spokojený s obsahem časopisu , mimo přílohu Herní doupě, ale to je přirozené, protože hry nehraji. Několikráte jsem se řídil při výběru software i hardware Vašimi výsledky při testech.

S pozdravem
JUDr. Vladislav Zahradník
Hodonín

Odpovědi na otázku

Mno, při Vašem vzdělání je s podivem, že to píšete sem, do poradny a nikoli třeba na mejl redakci

Ono je dokonce v tom článečku napsané, kam přesně to psát. A Poradna to opravdu není. Šance, že si toho tady někdo stihne všimnout je docela malá.

Pláčete na úplně špatném hrobu a špatné kategorii > hromadné vpravo za zatáčkou s nápisem "Smetiště"!

skoda jen ze nedavaji ISO s windosackou instalackou jako prilohu na dvd

prosim vas a sve telefonni cislo tady radsi vickrat nezverejnujte ! (nejen tady)

napis jim to na Forum tak je primo kategorie na tyhle veci

No "chybicka se vloudi"
Toto je Poradna Živě.cz a časopis COMPUTER je nieco ine.