CardBus nebo PCMCIA?

Co znamená CardBus PC Card slots (One Type II or one Type III), ZV supported ?Je to PCMCIA?Případně dá se na výše uvedený typ slotu sehnat síťová karta? Jedná se o notebook.Díky

Odpovědi na otázku

PCMCIA je starší název pro oný slot (oné M tam znamená cosi s memory)dnešní norma je širší proto i jiný název CardBus pro stejný slotbuď bez obav, neexistuje notebook co by ho neměldodavatelů síťovek je milión, specialista byl koba.cz

PCMCIA je 16-bit, Cardbus je 32-bit. Je to nejak kompatibilni, ale nevim presne jak...