» Poradna » Programy

Capture2text

Zdravím,mám dotaz.Stáhnul jsem to a není tam samozřejmě žádný instalátor?https://softfamous.com/postdownload-file/capture... Skvělá nová doba a skvělá práce od IT jako vždycky.Poradíte někdo jak se to tedy instaluje,když již IT ani nedávají něco tak obyčejného jako instalátor.

Odpovědi na otázku

Běž si za roh nafackovat a omluv se autorům. A příště až budeš něco stahovat, tak si obtěžuj přečíst instrukce, které jsou hned u toho stahování a nebo stažený soubor rovnou rozbal z toho ZIPu... Fakt mě fascinuje, že někdo s nulovými znalostmi má tak vysoké sebevědomí a místo na svoji neschopnost nadává raději na celé IT...

Autor dotazu asi nepochopil, že instalování je ZLO zamořující systém. A 'portable' je OK. Stáhnu, spustím a užívám.

Ten dotaz asi zůstal někde v cache a teď teprve z ní vypadl, protože si nemohu pomoci, ale instalátor? To je přece technologie z minulého tisíciletí.Uznávám, někde ten relikt zůstal dodnes, ale aby se někdo v roce 2019 dožadoval instalátoru? Jako fakt?

Hmmm, dobré když de*bil nadává druhým do blbců. Instalátor...slyšel jsi někdy například o portable programech? Nebo slyšel jsi o archívech, "zabalených" souborech nebo celých "zabalených" adresářích? Nejprve se dovzdělej, a to fakt hodně se dovzdělej a až pak sám něco dokážeš, pak můžeš kritizovat práci druhých.