» Poradna » Web a internet

Captcha při prohlížení veřejných fb profilů

Dobrý den, nedávno jsem si na internetu prohlížela veřejné facebookové profily a při otevření jednoho z nich se mi na obrazovce najednou objevila captcha. Sama jsem přitom k Facebooku přihlašená nebyla. Mohli byste mi prosím vysvětlit smysl a důvod toho, proč Facebook v tomto případě captchu používá?

Odpovědi na otázku

Zkus se trochu zamyslet ;) Kdyby ti to ani tak nedošlo, tak napovím, že to bude asi proto, aby nemohli informace z veřejných profilů sbírat automaticky roboti.