Caps lock na klavesnici Isku FX

Ahojky, mam takovy divny problem, mam nove PC a s nim i krasnou novou klavesnici Roccat isku FX - je skvela, ale nevi nekdo, jak v tom driveru nastavit Capslock? Proste se mi to nevede a uz nad tim laboruju docela dlouho, Capslock docela potrebuji, diky moc.

Odpovědi na otázku

No neviem, ale pre Caps Lock tvorcovia klávesníc upresnili polohu. Je predsa nad Shift-om - na klávesnici vľavo Shift je označený nevyplnenou šipkou hore a nad tým je klávesa s nevyplnenoui šipkou dole - Caps Lock.http://www.inteam.com.ua/data/products/24385.jpg

To ja prece vim, ale po stisku Caps locku mi jenom blikne dioda capslocku a nic...capslock se na teto klavesnici nezapne

Táto klávesa asi má dva módy - možno herný mód. Zisti, či v nastaveniach klávesnice nemáš takúto voľbu zapnutú - cez Ovládací panel choď na Klávesnica a tam vo Vlastnostiach prehľadaj.

Hlavní funkcí klávesy je jejich easy shift pro makra. Caps se zapne pomocí kombinace caps + T1 pod mezerníkem. Pokud tuto funkci nevyužiješ, můžeš v software ke klávesnici přepnout easy shift na caps lock.