Can't find any device

Dobrý den. Při zapnutí pc mi najede text a pod ním "Can't find any device". Znamená to, že mi nadobro odešla grafika, nebo se to dá nějak fixnout?

Odpovědi na otázku

A nehledá náhodou nějaké boot device? Zkontroluj v setupu BIOS/UEFI jestli deska vidí disk - mohl jen vypadnout kabel (po vypnutí zapoj a ověř znovu), pak jestli je (správný) disk vybraný pro boot. Co je na disku můžeš zkontrolovat po nabootování z live-cd nebo flash.