Canon Pixmia G3400 - servisní stránka

Dobrý den,potřeboval bych poradit s připojením tiskárny Canon Pixmia G3400. Tiskárnu jsem měl nainstalovanou přes WIFI router, který se bohužel před týdnem poroučel. Po zakoupení nového routeru se tiskárna nepřipojí. Potřeboval bych ji znovu nainstalovat. Klasickým způsobem - inst.CD, instalace selže, tiskárna není v síti vidět. Jakým způsobem bych mohl vytisknout servisní stránku s informacemi jako IP adresa atd. Pokud vím, tak by to mělo jít podržením tlačítka pro zrušení úlohy, ale nevím jak dlouho držet...Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Díky za rychlou reakci. V odkazu byl i návod na tisk síťových informací. Tisk se provedl ale řádek s IP adresou je prázdný. Znamená to, že tiskárna adresu nemá přidělenou? Nevíte jak dál postupovat? Mám zkusit instalaci přes USB kabel?

Tak klidně tu instalaci přes USB vyzkoušej. Například některé síťové tiskárny HP ani jinak instalovat nejdou. A během této instalace se dá nastavit právě to připojení k síti se zapsáním správných IP adresy podle toho, jaký má router rozsah adres pro LAN.

OK, koupím káblík a zkusím.Zatím díky.

Takže tiskárnu jsem nainstaloval přes USB rozhraní na NSA - tiskový server, nasměrováním na ovladač. Tisk funguje dobře ze všech stanic. Bohužel skener se nechytá. Zřejmě proto, že neproběhla klasická instalace z CD. Ve výběru ovladačů na CD byl i ten na skener. Nevíte někdo jak ve W10 podstrčit systému ovladač skeneru? Mám obavu, že kdybych provedl klasickou instalaci, odbouchl bych si už fungující ovladač, nebo by instalace skončila chybovou hláškou (na výběr je totiž jen instalace WIFI nebo USB, ale ne na tiskový server). Nemáte někdo zkušenost s připojením multifunkce na NSA? V manuálu k úložišti jen obecný postup. Díky.