Canon PIXMA TS3150 Zasychání barev

Dobrý den,Koupil jsem tuto tiskárnu.https://www.czc.cz/canon-pixma-ts3150-cerna/... Neví někdo jak je to u této tiskárny se zasycháním barev ?Stačí když tiskárnou něco proženu jednou za měsíc ?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tyhle modely jsou celkem bezproblemove. Alespon s originalnimi kazetami. Staci neco jednou za cas. I kdyz nahodou po case zaschne, tak to neni vetsi problem, protoze je tiskova hlava soucasti kazety, tak ji proste vyhodis, das tam novou a tiskne se dal.

Mockrát děkuji za radu.