» Poradna » Ostatní

Canon Pixma MG2555 svítí B a C

Na tiskárně Canon Pixma MG2555 svítí B a C, nezasouvá se papír, nejde tisknout.Prosím o radu. Jaroslava

Odpovědi na otázku

Budu citovat:,,Vážený zákazníku, podle počtu bliknutí oranžové kontrolky lze zjistit, co se tiskárně nelíbí.,,a např. u Canon Pixma MG 2550 se uvádí:,,Kontrolky u jednotlivých kazet B (black - černá) a C (color - barevná), signalizují stav inkoustu pro danou kazetu. Pokud svítí, je možné, že se tiskárně nepodařilo načíst hladinu inkoustu v dané kazetě a že proto ji vyhodnotila jako prázdnou nebo téměř prázdnou. Tomuto se dá odpomoci tím, že podržíte tlačítko STOP (červený trojúhelník v kroužku) a to po dobu cca 10 sekund. Tím vypnete hlídání hladiny inkoustu pro danou kazetu a tiskárna bude schopna tisknout s danou kazetou, i když se bude jevit jako prázdná.,,

Dobrý den,svítí mi trvale trojúhelník s bleskem a tiskárkna netiskne,nový toner dosazenProsím o radu jak mám dále postupovat ?Děkuji předem,důchodce Lohonka

Taky mám ten samý problém :/ a jsem v koncích .. taky bych potřebovala poradit

Stejný problém, vyměnil jsem tonery a blikající kontrolky B,C a blesk. Když chci restartovat , žádná změna. Děkuji za radu