» Poradna » Ostatní

CANON MP140 vybledle barvy

Dobry Den mam tiskarnu canon mp140 a mam problem kdyz tisknu treba barevnou fotku na obycejny papir barvy jsou strasne vybledle ... tiskarna je nainstalovana v poradku ... i tonerry jsou plne barvy jsou nove tiskarna se normalne pouzivala takze ucpane trisky nebo nezarovnane hlavy to nejsou a co je divnejsi dela to jen kdyz tisknu z Windows Fotogalerie kdyz napriklad vezmu obrazek a vlozim ho do wordu dam tisk tak se vse vytiskne naprosto normalne ostre i krasne barevne ... nasel jsem zde na webu http://pc.poradna.net/q/view/376260-vybledle-barvy -pri-tisku-pres-windows-fotogalerie?page=r1233408# r1233408 kde se pise ze by to mohlo bejt v rozvzeni tisku zaskrnutim policka Tisk do bez ohraničení to ovsem zaskrtle nemam a ani kdyz sem ho zkusil zaskrnouttak se nic nezmenilo dekuju za jakoukoliv radu :)

Odpovědi na otázku

aha diky nehlaste se vsichni...

Nemáš náhodou v Nastavení tiskárny ve W. zaškrtlé okénko Úspora toneru?

Dobrý den,to je zajímavé. Podle mého je vždy lepší na fotografie použít fotopapír. Já mám Canon pixma MG5250 a když tisknu na fotopapír tak to jsou nádherné fotky. Fotopapír i náplně do této tiskárny nakupuji na eshopu http://www.usporanatisku.cz/ . Muj kamarád mi tento eshop doporučil. Nakupuje tam do své firmy tonery. hezký den Honza