» Poradna » Ostatní

Canon MP 540 vs. Epson stylus SX 415

Zdravím Vás,viem,že sú aj kvalitnejšie multitlač.,ale predsa,ktorú by ste z tých dvoch uprednostili?Vopred vdaka za názory.

Odpovědi na otázku

já si vybral Canon MP540 a jsem spokojenej. 540 je vítězem testu ve své kategorii, má spodní zásobník na papír.....jsem s ní opravdu spokojen. I fotky z ní vytisklé (na papír Canon) jsou perfektní.

a ake mate skusenosti so skenerom a prevodom do textu (OCR)

tuto funkci jsem použil jen párkrát a víceméně jen abych ji vyzkoušel a byl jsem spokojený, text byl rozpoznáván dobře

Též jsem si Canonku vybral na základě testu v čaopisu, kde svými kvalitami předčila dražší modely jiných značek. Osobní zkušenosti max. vynikající. Je vzhledná, na stole neruší hlavně díky sodnímu zásobníku, nemusím tak vždycky vytahovat zadní zásobník a kdyby byl trvale vysunut, akorát by se do něj jen prášilo, takže jej mám stejně stále zavřený, pouze pokud tisknu fotku a ta musim říct, že mi u této tiskárny vytřela zrak na originálním fotopapíru Photo Paper Plus Glossy II. Ani po pár měsících nemám jedinou výtku. Možná by mohla mít ještě síťové připojení pro použití v domácí síti, ale pokud toto uživatel nevyužívá, pak to nepotřebuje.