» Poradna » Počítačové sítě

Canon lbp 2900 a print server

Kupil som si tlaciaren Canon LBP 2900. Predtym som mal Canon BJC 3000 pripojenu
k Asus WL 500gP, ktory obsahuje aj print server. Stara tlaciaren fungovala bezchybne,
ale nova Canonka LBP 2900 nie. Stale vypisuje chybu The port to which the printer is connected is not supported.
Viete mi niekto poradit kde je problem a ako by som to rozchodil?

Odpovědi na otázku

Mam naprosto stejny problem. K vanocum jsem poridil LBP2900... Nainstaloval presne podle instrukci v manualnu k WL-500gP a pri pokuse o vytisteni cehokoli vyskoci Cannon status okno s hlaskou The port to which the printer is connected is not supported. Check the port. Prosim, pokud mate nekdo navrh na reseni, dejte vedet... Velice rad bych tuto tiskarny sdilel pres muj WL-500gP... Diky za cokoli...

Pripojeni LBP3000 k routeru/s usb od edimaxu - stejny problem, at to instaluji lokalne nebo jako http, je to jedno. Tiskarny od canonu Pixma 1500 a 4200 jedou na oboji bez problemu ...

Obávám se, že jsme všichni pěkně doplatili na (ne)kompatibilitu. Na www.asus.com ... je seznam podporovaných tiskáren, kde je jediný zástupce z řady LBP3200 - nepodporuje ji žádný router z řady WL, včetně WL-500gP.