Canon IP4000 - PIXMA - dobrá volba?

Zdravíčko, co říkáte na tuto tiskárnu? Uažuji o jijí koupi, ale jestě mi chybí praktické zkušenosti.Doteďka mam HP 930, spokojenost v tisku je, ale ty provozní náklady.... a neoddělené náplně.. Po přečtení pár recenzí se mě tato tiskárna jeví jako supr! Požaduji hlavně levný tisk,sem tam nějaká ta fotka a dost tisknu obaly na dvd.. Co vy nato?

Odpovědi na otázku

Canonky s odělenými náplněmi používám(e) už několik roků (S500, S520, i550, i560, Pixma 3000, Pixma 4000... a jsou super.  Takže Pixmu 4000 klidně kup.Jenom malé upozornění: nikdy, ale opravdu nikdy nepoužívej náplně BlackPoint a podobné šmejdy = zničená tisková hlava = nákup nové tiskárny. Jinak při používání origoš inkoustů, případně kvalitních alternativ, vydrží hlavička nějakých 50 000 - 60 000 stran...

Aj mňa by zaujímali skúsenosti s iP4000. Ako tlačí na CD a DVD? Nerozmazuje sa to? Nezničí to CD?

CD/DVD se vkládá do rovinného přípravku. Všechny posuny (vpřed a vzad) už zajišťuje mechanizmus tiskárny. Samozřejmě, média musí být printable. Jejich cena je prakticky stejná jako nepotiskovatelných. Rovněž jsem se obával rozmazání inkoustů po natisknutí. Při běžné manipulaci, na několika desítkách médií, došlo k běžnému upatlání. Potisk předčil moje očekávání.

Urcite je to dobra volba.Tiez som sa dlho rozhodoval, ale teraz som rad ze som ju kupil.Fotky su na nerozpoznanie od fotolabu.A potlac CD je tiez super.Vrelo odporucam.

Neváhaj a kúp! Aj ja ju mám doma uz mesiac. Mal som pred tým 560-ku a tiez nemala konkurenciu. Na 4000 mas obojstranný tisk a aj ta tlač na CD/DVD je vyborna vec. Na obaly DVD Ti odporucam papier CANON HR-101, alebo MP-101. Na iný papier ako je Canon Ti neodporucam tlacit - nedosiahnes tam take super vysledky. Naplne tiez len original. Aj tak naklady oproti HP vychcadzaju minimalne o 1/3 lacnejsie a to este neratam rozdiel v kvalite a rychlosti tlace v prospech Canon.

JJ kup si ji, je vic nez v pohodehttp://www.logicky.cz/product.php i levy provoz docela, zasobnicky jednotlivych barev, muzes pouzit original a nebo nejakou kvalitnejsi kompatibilitu. A pokud printable DVD nebo CD tak potistena media pak vypadaji hodne super

predal som 7 ks 3000 a uz tie sa mi zdalo ze nemali chybu. videl som fotky na prilozenom canon foto papiery a...doooost dobre.4000 bude predpokladam este lepsia

Pěkný den !Vážně rovněž uvažuji o koupi. Drobný dotaz k tisku na CD. Lze tisknout na běžná CD na které nalepím čistou CD etiketu?Děkuji JanKo

Dobrá, kupuji,dnes mi doslo novy cislo computeru a je tam test 10 ink. tiskaren a hle, canonka je prvni..Beru vsema deseti,ted najit dobrou cenu.. zatim sem nasel na obchudecek.cz 3505,- s DPH Je snad nekde lepsi price?