» Poradna » Mobily

Canon eos 60D

dobrý den,chci se zeptat zda-li má cenu si koupit bazarovou zrcadlovku eos 60D v pěkném stavu, nebo si koupit novou 100D.jsem asi tak středně dobrý fotograf, a vyměňuji objektivy a na recenzích říkají že 100D je spíše pro začátečníky, a bojím se že nebude dostačující pro mé poměry, nebo že bude snímač moc malí.děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Aspoň trochu slušný fotograf pozná sám, co potřebuje :) Jinak 60D pokud vím, má stejně velký snímač, jako 100D.

U zrcadlovky z druhé ruky je rozhodující především stav závěrky. Takže pokud nemáš možnost zjistit věrohodně počet cyklů, které závěrka absolvovala (a u zrcadlovek Canon to není vždy jednoduché) dal bych od ní raději ruce pryč.