Canon BJC-50 až 85 Jaký inkoust?

Právě se mi podařilo koupit tiskárnu canon BJC-50 z druhé ruky. Potřebuji poradit, jaký inkoust, hlavně černobílý, do ní lze lít? Máte někdo nějakou zkušenost či radu z vlastní zkušenosti? Díky.

Odpovědi na otázku

Cernobily inkoust neznam.

No asi každý s IQ větším než 10 si domyslel na co se ptám. Pro ty s IQ minimálním, co jenom rejpají a na pořádnou odpověď se nezmohou, neb na ní jednoduše nemají: Jde samozřejmě o černý inkoust, který bude většinou aplikován na bílý papír, takže díky této kombinaci se to bude jevit jako černobílé dílko. Tedy úplně přesně jako černé písmo na bílém podkladě.....  ()

Tiskova hlava je vporadku?

Tisková možná jo...ale kde sehnat ten bílej inkoust!

Některý prodejny s výpočetní technikou prodávají inkoust zhruba za 50,- 10ml Tak se někde pozeptej..