» Poradna » Programy

Cannot display this video mode change computer display input to 1280x1024@60hz

Keď spustím komp, len čierna obrazovka a cannot display this video mode change computer display input to 1280x1024@60hz ... Skúšal som už toho veľa, bol som v safe mode, no tam sa nedá zmeniť frekvencia obrazovky, odinštaloval som grafickú kartu, počítač sa mi spustí, nainštaluje sa grafická znova a potom napíše že sa spustí až po reštasrtovaní, reštartujem a zase : cannot display this video mode change computer display input to 1280x1024@60hz ... Neviete prosím čo s tým ?

Odpovědi na otázku

Typ monitoru?Typ graficke karty?Verze operacniho systemu?Chapete rozdil mezi pojmy "vestirna" a "poradna"? Neni zcela zanedbatelny. ;o)

LCD monitor, Philips ... Nvidia GeForce 9500... Operačný systém: Windows 7

Jaky LCD monitor Philips?Nebo si myslite, ze podlo tehle bezva hlasky se da urcit nativni rozliseni toho monitoru?Poradna fakt neni vestirna. A nekterym lidem neni ani rady, ani pomoci!

Philips 170C

To bude příliš vysoké rozlišení na monitoru, zkus v nouzáku obnovit systém, mě se to taky stalo a pomohlo toto.

Ako obnoviť systém ?

Kde to spravím ?

No skúšal som to, ale posledný dátum ktorý možem dať je 1.8. a ten problém mám tak od polky júla skoro.

7mičky po startu detekují monitor a nastavují si rozlišení podle výsledu detekce.Spusť win s ODPOJENÝM monitorem, systém nastartuje s 800x600. Připoj ho po cca 1-1,5minutě po zapnutí a podívej se, jaké max. rozlišení ti dovolí ovladač nastavit. Jestli to bude nějaký nesmysl, pohledej inf k monitoru a nainstaluj ho jako driver obrazovky (je tam jen seznam rozlišení a frekvencí které monitor umí)... Pokud nenajdeš inf pro svůj monotir, proklikej se k "Plochá digitální obrazovka (1280x1024 60Hz)".To by mělo zabránit detekci při startu nastavovat hodnoty které monitor nezvládá.

Skúšal som najprv to s tým odpojeným monitorom. Normálne mi píše že, check cabel connection ale keď tam ten monitor po chvíľke pripojím tak mi to píše stále a spustí sa až po reštartovaní.

Blbe na tom je, ze v tehle fazi nevime, zda zlobi GK, kabel nebo monitor. Pomohly by pokusne vymeny - tj. zkusit jiny kabel, zkusit k monitoru pripojit jine PC, zkusit PC pripojit k jinemu monitoru..

No kabel som už skúšal... ale to bude asi v PC, lebo tatko nechtiac nastavil frekvenciu na 75 Hz a odvtedy to nejde, neviem ako to dat naspäť..

NIkde to nejde nastaviť, ani v Safe mode..

Skusils VGA i DVI kabel? Grafika i monitor by měly mít oboje, DVI by to mohlo vyřešit.

Zdravím taky se mi to stalo instaloval jsem ovladače grafiky omylem jsem klikl na FullHD a už to bylo ČERNO. :D Přitom obrazovka má max 1280x1024 :D ale nechápu to že ty ovladače to nehodí zpět na původní takto si prostě v pr....