» Poradna » Programy

Cannon Fodder 2

Nevíte někdo jak když seberu granát změním pušku na granát. Hraju pod WinUAE. Díkes

Odpovědi na otázku

Pokud by to někoho zajímalo tak se to aktivuje pravé tlačítko myši a levým se to odpálí ...

hele chlape mam to doma i na sve Amize 600 :) jinak i v PC verzi to mam a nemusim to parit pres emulator, tkaze v pripade zajmu, mozno postali.... jeste pak mam jednicku, pak winter edition a pak nejakou spec. edici v meste a v dzungli (nazev si uz nepamatuju)...

Jo stará dobrá Amiga ... měl jsem 500 a v práci teď pařím i pod starým dobrým ZX a Automatovky ...