» Poradna » Web a internet

Canal+ registrace

Ahoj.Jak se zde https://www.canalplus.cz/ zaregistruji pokud jsem už zákazníkem Skylinku i s programy Canal+, a měl bych prý mít přístup už zdarma?Zde https://avmania.zive.cz/v-cesku-je-dalsi-streamov... se píše: " Za Canal+ stojí skupina Canal+ Group, která v Česku provozuje televize Skylink a freeSAT. Zákazníci, kteří mají od Skylinku zaplacený balíček kanálů Canal+, získají přístup ke streamovací službě automaticky. ".Jde Vám někomu kdo máte Skylink Live TV tato streamovací služba automaticky?Nebo co mám pro to udělat?Co jste udělali, aby Vám tato služba šla už bez placení, protože už jste zákazníky Skylinku?

Odpovědi na otázku

Ke skylinku máš v ceně i přehrávání přes prohlížeč nebo na mobilu v aplikaci. Pak je tam v programech i canal +

ANO, mám a funguje.Jen jsem chtěl vyzkoušet jinou aplikaci.Podpora v Chatu mě odkázala na Skylink.Podpora v Chatu u Skylinku, že je to pro nezákazníky.Takže asi nejde.A nevíš náhodou: V jaké kvalitě v Live TV vysíláte jednotlivé programy + bitrate? Kde to zjistím?

Povedlo se nějak přihlásit na aplikaci Canal+?