» Poradna » Programy

Call Recorder - obnovení starších hovorů

Dobrý den,používám aplikaci call recorder k nahrávání svých hovorů ale uchovává jich pouze 100. Lze něja obnovit i starší hovory? Případně nastavit aby se jich ukládalo více než 100? Odkaz na aplikacihttps://play.google.com/store/apps/detailsDíky,F.

Odpovědi na otázku

Obnovit nelze a nastavit taky ne, pokud to není v nastavení aplikace :)

Existuje prosím aplikace s delší historií ?

No a nestačilo by jen jednoduše ty předchozí záznamy zkopírovat do počítače? Předpokládám, že je to bude ukládat na SD nebo interní úložiště.

To by samozřejmě stačilo, ale dělat to každý týden, není úplně praktické.

"Pouze ve verzi Pro: Můžete nastavit automatické ukládání hovorů od konkrétních kontaktů. Budou uloženy v cloudu."Takže kúpiť verziu PRO.