» Poradna » Programy

Call of juarez Gunslider

Dobrý den, vlastním tablet Asus T100 a nevím jestli na něm bude hratelné coj gunslider. Předem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Tak se koukni na YouTube, ale nechápu, proč chceš na nevýkoném tabletu hrát hry...

ten tablet je poměrně výkonej. Rozjel jsem na něm coj 1 i 2 a 3 jsem nehrál. Ptám se jestli má cenu kupovat 4. Zkoušel sem i ztahovat ale to bylo nepoužitelný.

Místo "ztahování" se běž učit raději česky.

Jako by to tu nebylo dnes a denně. Notebook není na hry. A už vůbec ne konvertibilní zařízení, to bude max na jednoduché hry ze Storu.

tezko, kdyz dana hra nevysla pro tablety

myslel jsem s připojenou klávesnicí.