» Poradna » Programy

call of juarez bound in blood-hra spadne

Ahoj po spuštění singleplayeru hned při uvodni ukázce hra spadne ne ale hned ale asi tak po pěti vteřinách zhruba v ten okamžik kdy začne kecat ta baba.Skoušel jsem i režim kompatibility i patch ale nic stoho nepomohlo.Mám Windows 7.

Odpovědi na otázku

co třeba použít nejnovější ovladače pro tu kterou kartu?

nebo počkat na xp mód?

oficiálně už bude ve čtvrtek:)

Dělá mi to úplně to samé. Přišel někdo na to jak to vyřešit?

Máš origoš, nebo verzi za 5 prstů? Já jsem s hrou neměl sebemenší potíž a ani jednou mi nepadla.

Alane mě hra fungovala na w7 64 v pohodě, je výborná. Ani jednou nezpadla. Takže problém je v tvém pc. Tedy nové ovladače karty . Pak zkus také novou verzi direct x 11 sdk. No a když to opravdu nepujde, můžeš zkusit xp mód.

A ked to ani tak nepojde, zakupit original resp pytat sa priam na podpore pre hru...

Dělá mi to to stejné ale úplně i ve stejnou chvíli ukázky to prostě spadne a hru koupenou mám

Stačí v Reproduktory-vlastnosti/ Upřesnit nastavit 24bitů,44100Hz (Studiová kvalita) a jede to !! Teda alespoň mě

Díky, vyřešil si to