» Poradna » Programy

Call of duty:WWII

Zdar,jsem svatecni PC hrac, dal jsem se do Call of Duty: WWII. Hned v prvni misi, dobytibunkru na pobrezi, jsem se zasekl. Hra se ulozila ve chvili, kdy mne nemec zabiji bodakem a nemuzu z toho nijak ven, nejde uhnout, couvat, zmenit zbran, proste nic. Furt se to cykluje, smrt, reload, smrt. Poradi nejaky paran? Diky moc.

Odpovědi na otázku

Načíst uloženou hru před tímto okamžikem

To mne taky napadlo, ale to znamena restart cele mise. Mel jsem na mysli nejake elegantnejsi reseni. Prave, ze je hra ulozena (hru uklada algoritmus hry v definovanych savepointech, nelze manualne ovlivnit) v tom okamziku, kdy je uz nehratelna. Toho kretena, co to vymyslel, bych pozval na Benzinu na plechovkovy Krusovice :(. Jinak diky za odpoved.

Tak dejte misi odznovu. Vždyť celá kampaň má pár hodin ne? Jedna mise to bude tak 20 minut

No nic jinyho mi asi nezbyde. Diky a preji hezky den.

Kamo to trvá 9 hod v kuse

Dokončil jsem mise v call of duty ww2 a chci misi v Praze (mám gold edition)

jsem svatecni PC hrac, dal jsem se do Call of Duty: WWII. Hned v prvni misi, dobyti
bunkru na pobrezi, jsem se zasekl. Hra se ulozila ve chvili, kdy mne nemec zabiji bodakem a nemuzu z toho nijak ven, nejde uhnout, couvat, zmenit zbran, proste nic. Furt se to cykluje, smrt, reload, smrt. Poradi nejaky paran? Diky moc.