» Poradna » Programy

Call of Duty 4

Mám poškozené DVD dané hry nelze nainstalovat. DVD je originál i s kódem.Lze tuto hru ztáhnout z internetu ?zdenda

Odpovědi na otázku

Dá se stáhnout z netu, ale považuje se to za nelegální činnost, i přes to že hru vlastníš.

Myslím, že se ptá, jestli se dá stáhnout originální verze a aktivovat ji tím kódem (jako třeba GTA V)...

Stáhni si aplikaci Steam. Registruj se. Na horní liště Hry-> aktivovat produkt-> zadej klíč co máš u CD -> voilá (nezkoušel jsem to, ale mělo by to fungovat, a hru si stáhnout a zahrát mimo CD přes steam službu). Jestli to nefunguje, tak se omlouvám.