» Poradna » Ostatní

Call of duty 1 na pc

kamarád mi pučil hru call of duty 1 na cd celkem stará hra ale ono to při instalaci chce key ,,klíč,, ale ten co tam je napsaný nefunguje můžete mi prosím napsat nějaký funkční kod

Odpovědi na otázku

Nemůžeme. Ale když nedáte jinak: http://store.steampowered.com/app/2620/

Co máte s tím steammem? Má to originálně na CD

originalni cd se da koupit za 10 korun ale bez klice je k nicemu

Asi tak nějak....tak si dotyčný počká na slevy a hru koupí za 2 stovky. A nemusí nic řešit.

Cela ta serie CoD je na Steamu až nechuťně předražená. I 3 roky starý MW3 je za více jak litr. Blbci.

ještě že sou obchody jako key4you nebo mmoboots kde stoji 400

staci pockat na slevy na steamu, bude mozna jeste levnejsi (pokud o tuto serii ma jeste nekdo zajem)