» Poradna » Programy

Call of Duty 1 - Windows 8

Zdravím,Chtěl jsem si po delší době zahrát Call of Duty 1.Mám originální CDInstalace proběhla v pořádku, ale když chci spustit, naběhne mi chybová tabulka "please login with administrator privileges and try again"Jako správce jsem přihlášený, zkusil jsem i zaškrtnout kompatibilitu s Windows Xp a spustit jako správce, to tabulka sice nenaskočí, ale hra se vůbec nespustí.Vim, že je to kvůli stáří hři, a že to u těcho starších her dělá, nějaké řešení :)?

Odpovědi na otázku

Toto je dost častý problém na který prakticky nikdo nezná odpověd...Můžes zkusit podívat se do antiviru jestli to neni na black listu.To aspoň pomohlo mě.Ale jestli ne tak nevím...

To odinstaluj a proveď instalaci klik pravým myší a spustit jako správce.