» Poradna » Notebooky

Cable not Connected

Dobrý denDnes jsem si koupil nový monitor a když ho zapojím, tak mi to píše "Cable Not Connected".Mám NTB "HP Omen 15"Monitor "Acer XB240HBbmjdpr"V prodejně monitor fungoval a vyzkoušel jsem více kabelů, ale i přes to to nefunguje.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

A jiný monitor funguje? stěma kabely a stím notebookem?Můžou to být špatné kabely, může to být notebookem. A to jak to můžou to být ovladače tak to může vada HW. Mimo monitor má D-Sub (VGA), DVI, HDMI a DisplayPort a tolik výstupů notebook nemá takže máte ještě podezřelého redukci. Stejně to může být chyba vaše že máte špatně nastavenu rozlišení a frekvenci.Takže jaký Oment 15 ? on se nevyráběl jen s jednou grafikou.

S jiným monitorem to funguje.Jak monitor, tak NTB connect na HDMI a když ten monitor připojím do mého pracovního počítače, tak funguje... Když jsem si něco hledal na internetu. Tak jsem se dozvěděl, že vypnout Jednotku GPU. Ta se má vypínat v BIOSU, ale v BIOSU jsem to nikde nenašel

-Takže jaký Oment 15 ? on se nevyráběl jen s jednou grafikou ! Některé grafiky těch 144Mz nepodporují.-monitor nejde ani v BIOSU nebo ho připojte až k zapnutému systému ?(pozor některé nové NTB už BIOS na externí monitor nezobrazí, tedy opět jaký Omen 15)-reinstalováním ovaladačů grafiky a novým BIOSem ( pokud je) také nic nezkazíte ( pokud to umíte)

Přesně tento typ: https://www.okay.cz/hp-omen-15-ce005-1va35ea/Ovladače jsem přeinstaloval už několikrát a když ho mám připojený tak nefunguje ani v BIOSU

- BIOS- Windows Update- Fn + F4 reaguje ?- jiný kabel -ovladače pokud nepomůžou novější tak starší. Máte ovladače jak od HP tak přímo od Nvidia , To platí i pro intele grafiku které v tom je a ovlivnují to dokonce tu nVidia Tedy i ty od intelu, takže máte k vyzkoušení cca 4 až 6 ovladačů.

Děkuji, vše zkusím... Doufám že to bude fungovat :)

Neustále mi to píše, ale když chci na tu plochu něco přetáhnout, tak to z mé primární zmizí, ale druhý monitor stále píše "Cable Not Connected"