» Poradna » Web a internet

C2NET Internetový zprostředkovatel

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se společností "C2Net" ? Prosím o nějakou recenzi. Jak to je se stahováním na torrentech, jaké jsou výpadky, jestli jestli nesleduji opravdu FUP, jaké s nimi byli problémy atd? Jedná se mi o jejich službu 100mb na 100mb http://www.c2net.cz/nase-sluzby/byty/

Odpovědi na otázku

Kromerizsko? C2net mam a v pohode. 2 roky bez vypadku. Torrenty netaham, nevim.

Jedním slovem C2NET s.r.o. s majitelem Ing. Cvičkem a jeho kumpány = nedůvěryhodní ŠMEJDI dělající si z klientů jen Hejly.Nevěřit jim ani na pozdrav Dobrý den.Nedodržují smluvní parametry a ještě při neshodě jsou drze arogantní v jednání. Jediné doporučení = vyhnout se obloukem. Ale je to jen na Vás, zda chcete mít svou zkušenost.