» Poradna » Programy

C#

namespace _6._12._2014{ public partial class Form1 : Form { public Form1() { InitializeComponent(); } private void button1_Click(object sender, EventArgs e) { MessageBox.Show("Uživatel č.1 " + textBox1_jmeno.Text + " " + textBox1_prijmeni.Text + " " + textBox1_datum.Text); } private void button2_Click(object sender, EventArgs e) { MessageBox.Show("Uživatel č.2 " + textBox2_jmeno.Text + " " + textBox2_prijmeni.Text + " " + textBox2_datum.Text); } } }Ahoj. Proč mi to nejde dát na 1 button ? Děkuji

Odpovědi na otázku

protože když v tom smažu jen to private void button2_Click(object sender, EventArgs e)..Tak to hodí tolik errorů že jsem to neviděl :)

Už jsem na to přišel děkuji

Tak kromě této řádky zkus smazat ještě tu jednu závorku } o řádek výš, a pak jednu závorku { o řádek níž.