» Poradna » Ostatní

C# webBrowser: jak na více záložek?

Čus, snažim se udělat jednoduchý wb a skončil sem u více záložek.. můj kód vypadá takhle:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Windows.Forms;

namespace WindowsFormsApplication1
{
public partial class Form1 : Form
{
public Form1()
{
InitializeComponent();
}

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{

}
private void button1_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Navigate(textBox1.Text);
}

private void exitToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
Application.Exit();
}

private void homeToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Navigate("www.google.com"); ...
}

private void forwardToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.GoForward();
}

private void backToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.GoBack();
}

private void stopToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Stop();
}

private void refreshToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Refresh();
}
private void newTabToolStripMenuItem_Click(object sender, EventArgs e)
{
TabPage tp = new TabPage();
tp.Name = "TP_" + tabControl1.TabPages.Count.ToString();
WebBrowser tb = new WebBrowser();
tb.Location = new Point(100, 100);
tb.Name = "txt" + tp.Name;
tp.Controls.Add(tb);
tabControl1.TabPages.Add(tp);
tb.Location = new Point(1, 1);
tb.ClientSize = new Size(1245, 668);

}
private void closeAllTabsToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
tabControl1.TabPages.Clear();
}

private void closeSelectedTabToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
tabControl1.TabPages.Remove(tabControl1.SelectedTab);
}

Povedlo se mi, že když otevřu novou záložku, tak se tam zobrazí Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

tb.Navigate ("http://adresa.jakou.chces.cz")... v obsluze toho clicku ...

a nebo nechápu o co ti jde.

vytvoreny webbrowser v tb je instance stejne tridy, jako mas v webBrowser1

Jde mi o to, že když otevřu novou záložku a do address baru napíšu jakoukoli adresu např. google.com, tak se mi refreshne na 1. záložce a na druhé zůstané prázdný webbrowser.

záložky přece slouží k tomu abyste nemusel psát nic do adresbaru, vy si je asi trošku pletete s taby

sklidni hormon. neni to jedno, jak tomu rika.. hlavne kdyz to vsichni (krome tebe) pochopili.

No tak samozrejme :) kdyz tu adresu menite v objektu webbrosver1, tak to bude vzdycky menit na te prvni zalozce :) musis vedet, jakou zalozku mas aktivni, a mit nekde ulozene pole referenci na ty dynamicky vytvorene webbrowsery, a podle ktivni zalozky vybrat prislusny webbrowser a jeho metodu navigate volat.

Niní sem došel sem... stále bloumám.
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Windows.Forms;

namespace WindowsFormsApplication1
{
public partial class Form1 : Form
{
List webrowserList = new List ();

public Form1()
{
InitializeComponent();
webrowserList.Add(webBrowser1);
webrowserList.Add(webBrowser2);
}

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{

}
private void button1_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
if (e.KeyCode == Keys.Enter)
webrowserList[tabControl1.SelectedIndex].Navigate(textBox1.Text);
}

private void exitToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
Application.Exit();
}

private void homeToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Navigate("http://www.google.com");...
}

private void forwardToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.GoForward();
}

private void backToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.GoBack();
}

private void stopToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Stop();
}

private void refreshToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Refresh();
}
private void newTabToolStripMenuItem_Click(object sender, EventArgs e)
{

WebBrowser Browser = new WebBrowser();
tabControl1.TabPages.Add("New Page");
tabControl1.SelectTab(tabControl1.TabPages.Count - 1);
Browser.Name = "Web Browser";
Browser.Dock = DockStyle.Fill;
tabControl1.SelectedTab.Controls.Add(Browser);
((WebBrowser)(tabControl1.SelectedTab.Controls[0])).GoHome();

}
private void closeAllTabsToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
tabControl1.TabPages.Clear();
}

private void closeSelectedTabToolStripMenuItem_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
tabControl1.TabPages.Remove(tabControl1.SelectedTab);
 Ukázat celý příspěvek

Aby se v tom prase vyznalo.
Zkuste pouzit trebas http://pastebin.com/...