» Poradna » Programy

C++ výstupní parametry

zdravim potřeboval bych poradit jak u tohoto kódu, udělat výstupní parametry tak byly realizovány přes ukazatelvoid my_task(){ double a1, b1, a2, b2; double o1, S1, o2, S2; nacti_strany_obdelnika(a1, b1); nacti_strany_obdelnika(a2, b2); pocitej_obdelnik(a1, b2, o1, S1); }int main(){}

Odpovědi na otázku

co hodit dotaz na programujte.com ? a jinak příkaz return může vrátit jednoduchou nebo strukturovanou proměnnou - tedy struct a v této struktuře mužeš mít proměnné, ale můžeš to udělat i pomocí předávání proměnných pomocí reference (neboli odkazem) ... http://physics.ujep.cz/~mmaly/vyuka/oporaPrgB/03... bohužel nepíšeš v jakým typu Cčka to děláš .. je tu krapánek rozdíl v implementacích ...

dělám to v C++ a koukal jsem na ten odkaz a moc jsem to nepochopil, napsal bys to pls

Je to v tom odstavečku předávání parametrů odkazem, včetně příkladu s komentářem.

Domácí úlohy jsou v základní škole proto, abys se něco naučil. Hejbni mozkem a udělej to sám.