C-Media 8338

Nema nekdo zkusenosti se zvukovou kartou CMI 8338 a programy jako Cubase VST nebo Logic Audio?
Ma celkem zajimavy parametry, hlavne S-PDIF in/out ve 24-bitech

Odpovědi na otázku

C Media je sunka, ma sice zaujimave moznosti, za rovnaku cenu sa da kupit aj lepsia vec. Nema vystupny zosilovac (integrovana do dosiek PCChips), otrasne zasumely zvuk atd ...
Kup si AWE64 PCI, lepsie 128, najlepsie SB Live.

Ja to potrebuju spis na audio editaci, mam to napojeny do DA prevodniku 24bit/48kHz coz Live! neumi. Tahle karta me stala 6 stovek coz Live! taky neumi.

Editoval Hlidskjalf, dne 15.4.2000 16:32:17

jasně  nemůžu na to sehnat ovladač nemáte něco?

   Ahoj,Nechci dělat nějaký flame, ale zvukovka s tímto chipem je snad ještě horší než mnohé integrované.